Strona główna» Oddaj odpady» Tydzień mobilności 2018. Przesiadaj się i jedź! » Ekodoradcy» Święto Rodziny Krakowskiej 2018

Święto Rodziny Krakowskiej 2018

ŚWIĘTO RODZINY KRAKOWSKIEJ

27 maja 2018

 

Już w najbliższą niedzielę, 27 maja, zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa
w Święcie Rodziny Krakowskiej. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w Parku Jordana
w godzinach 11.00-19.00.

Na krakowian, którzy odwiedzą w tym dniu Park Jordana czeka moc atrakcji zarówno
dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych uczestników!

W tym dniu park zostanie podzielony na 7 stref tematycznych – Zdrowia i profilaktyki, Czytelnictwa, Sportu i rekreacji, Sztuki (tańca i plastyki), Ekologii i zdrowego trybu życia, Bezpieczeństwa oraz Rodziny.

W strefie Ekologii i zdrowego trybu życia czekają na Państwa krakowscy Doradcy Energetyczni, którzy starszym udzielą  informacji na temat dofinansowań do zmiany systemu ogrzewania na proekologiczny oraz instalacji odnawialnych źródeł energii, młodszym natomiast poprzez zabawę pokażą jak ważna jest ochrona przyrody !  Zapraszamy serdecznie !

Więcej informacji znajdą Państwo na plakacie oraz pod adresem : http://krakow.pl/aktualnosci/219901,29,komunikat,juz_po_raz_siodmy_rodzinne_swietowanie_w_krakowie.html

 

Święto Rodziny Krakowskiej odbywa się w ramach gminnej kampanii „Kraków stawia na rodzinę!”. Celem kampanii jest promowanie wartości rodzinnych, zdrowego stylu życia oraz wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny jako wielopokoleniowej instytucji, w której każdy, także najmłodszy jej członek, zajmuje ważne miejsce. Duży nacisk kładzie się na promowanie odpowiedzialnego rodzicielstwa. Patronat nad kampanią objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

 

ŚWIĘTUJ Z RODZINĄ !!!

ŚWIĘTUJ Z NAMI !!!

Galeria