Strona główna» Ekologiczny transport» Kręćże dla Krakowa!

Kręćże dla Krakowa!

Weź udział w międzynarodowej rywalizacji i zawalcz o podium dla Krakowa. Wystarczy, że dojeżdżasz do pracy lub szkoły na rowerze i zarejestrujesz swoje podróże rowerowe w specjalnej aplikacji. Liczy się każdy kilometr! Przygotuj rower, opowiedz o akcji swoim znajomym i bądźcie gotowi 1 maja!

European Cycling Challenge [Europejska Rywalizacja Rowerowa] to konkurencja między zespołami złożonymi z rowerzystów, która odbędzie się w maju. Może wziąć w niej udział każdy mieszkaniec miasta, które zgłosiło się do konkursu, ale liczyły będą się tylko te przejazdy, w których rower zastępuje inny środek transportu, a więc na przykład w drodze do pracy, do szkoły, na uczelnię, do sklepu lub w innym celu, za wyjątkiem przejazdów sportowych.

Aby wziąć udział w ECC2017, dołącz do zespołu swojego miasta na stronie, zainstaluj aplikację Naviki w swoim smartfonie i rejestruj podróże rowerowe. Krótką instrukcję jak rozpocząć zabawę i opis krakowskiej rywalizacji można znaleźć w specjalnym dedykowanym serwisie internetowym.

Miasto, którego zespół “wyjeździ” największą liczbę kilometrów wygrywa! W Krakowie przewidujemy nagrody dla najbardziej aktywnych teamów i najbardziej zdeterminowanych zawodników. Pokażmy wszystkim, że stać nas na wiele!

Kręćmy razem dla Krakowa!

Od 1-31 maja 2017 r.

ZIKiT