Strona główna» Wybiegi dla psów» Istniejące psie wybiegi

Istniejące psie wybiegi

wybieg_strzelców.JPGPsie wybiegi to specjalnie wygrodzone tereny, o powierzchni terenu około 0.5 ha, na których psy swobodnie mogą sie wybiegać, poćwiczyć, pobawić się.

Obecnie w Krakowie funkcjonuje sześć wybiegów dla psów: przy ul. Strzelców, Opolskiej, Balickiej, os. Dywizjonu 303, ul. Prądnickiej oraz ul. bp Tomickiego.

Szczegóły i lokalizację wybiegów można znaleźć po rozwinięciu działu.

Wybieg przy ul. Strzelców (dzielnica III)

wybieg_strzelców.JPGWybieg dla psów przy ulicy Strzelców powstał jako pierwszy w Krakowie. Ten obiekt usytuowany został na terenie dzielnicy III Prądnik Czerwony. Znajduje się na zieleńcu na przeciw komisariatu policji (zobacz na Ekomapie).

Wybieg wyposażony jest w małą architekturę (ławki, kosze na śmieci, altankę) oraz piaskownicę dla psów i kosze na ich nieczystości.

 

 

Zobacz galerię zdjęć.

czytaj więcej

Wybieg przy ul. Opolskiej (dzielnica IV)

wybieg_opolska.JPGPsi wybieg przy ulicy Opolskiej znajduje się na terenie dzielnicy IV Prądnik Biały. Usytuowany został w obrębie Parku Krowoderskiego w jego północnej części (zobacz na Ekomapie).

Wybieg wyposażony jest w małą architekturę (ławki, kosze na śmieci, altankę), oraz kosze na psie nieczystości. Nasi pupile mogą pobawić się na wielu specjalnie przygotowanych dla nich przyrządach/ przeszkodach.

 

Zobacz galerię zdjęć.

czytaj więcej

Wybieg przy ul. Balickiej (dzielnica VI)

wybieg_bronowice.JPGPsi wybieg w dzielnicy VI Bronowice usytuowany został wewnątrz węzła drogowego przy ulicach Balickiej i Armii Krajowej na przeciw kościoła (zobacz na Ekomapie).

Wybieg wyposażony jest w małą architekturę (ławki, kosze na śmieci, altankę), oraz kosze na psie nieczystości. Czworonogi mogą poskakać przez różne  przygotowane dla nich przeszkody.

 

Zobacz galerię zdjęć.

czytaj więcej

Wybieg na os. Dywizjonu 303 (dzielnica XIV)

wybieg_dywizjonu303.JPGWybieg dla psów na osiedlu Dywizjonu 303 w obrębie dzielnicy XIV Czyżyny usytuowany został na zieleńcu za kościołem, pomiędzy ulicami Hynka i Włodarczyka (zobacz na Ekomapie). W zasadzie to dwa odrębne wybiegi znajdujące się w swoim sąsiedztwie, przeznaczone dla psów większych i mniejszych.

Wybieg wyposażony jest w małą architekturę (ławki, kosze na śmieci i kosze na psie nieczystości).

 

Zobacz galerię zdjęć.

czytaj więcej

Wybieg przy ul. bp Tomickiego (dzielnica XVIII)

wybieg bp Tomickiego.JPGWybieg dla psów na rogu ulic bp Tomickiego i al. Jana Pawła II w obrębie dzielnicy XVIII Nowa Huta powstał końcem roku 2013 (zobacz na Ekomapie).

Wybieg wyposażony jest w małą architekturę (ławki, kosze na śmieci i kosze na psie nieczystości).

 

 

Zobacz galerię zdjęć.

czytaj więcej